Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki leśne Obra - Oferty sprzedaży i najmu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

805 000 zł15 040 m² 53,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwulokalowym. Lokalizacja: obra, ul. Szeroka, gm. Wolsztyn, powiat Wolsztyński specyfikacja: powierzchnia łączna działek:.

Szczegóły ogłoszenia

93 450 zł890 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Lokalizacja: obra, gmina Wolsztyn, powiat Wolsztyński. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1097/14 Powierzchnia działki: 890 mkw. - kształt w formie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł635 m² 283,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka typu rekreacyjnego w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Smugowa. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! O nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1300m2 (w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy) pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Kwiatowej. Powierzchnia 2200 mkw. (22 ar) nr ewidencyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Obra

Obra,wielkopolskie

90 000 zł970 m² 92,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 970m2 w miejscowości Obra, powiat Wolsztyński. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Obra

Obra,wielkopolskie

40 000 zł500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjną działke rekreacyjną z możliwością zabudowy nad Jeziorem Świetym w miejscowości Obra, powiat wolsztyński, gmina Wolsztyn. Założona księga wieczysta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij